LG 22LB454A 22 inch LED HD-Ready
4
Avtar Singh
View All
Mobile
55002
https://s3n.cashify.in/cashify/product/img/xhdpi/55002.png
/lg-22lb454a-22-inch-led-hd-ready-smart-tv-price-in-india
LG
22 Inch
HD ready, Slim LED
3GP, Asf, AVI, FLV, MKV, MP4, TS, VOB, WEBM, WMV
Triple XD Engine
100 - 240 V
50 - 60 Hz
Joystick
Model
22LB454A 22 inch LED HD-Ready TV
Box Contents
Television, Conventional Remote, User Manual, Warranty Card.
LG 22LB454A 22 inch LED HD-Ready - Display
Display Resolution
HD ready
LED Backlight Type
Slim LED
Ultra Slim TV
Other Display Features
Triple XD Engine
LG 22LB454A 22 inch LED HD-Ready - Physical Design
Weight Without Stand
2.9 Kg
Weight With Stand
3.1 Kg
Dimensions With Stand(WxHxD)
507.6 x 355.9 x 140.6 mm
Dimensions Without Stand(WxHxD)
507.6 x 315.7 x 53.1 mm
Black
LG 22LB454A 22 inch LED HD-Ready - Video Features
Analog TV Reception Formats
PAL, NTSC, SECAM
Video Signals
HDMI, Component
Upscaling
LG 22LB454A 22 inch LED HD-Ready - Audio Features
Output Per Speaker
10 W
Total Speaker Output
20 W
Speaker Frequency Range
50 - 60 Hz
LG 22LB454A 22 inch LED HD-Ready - Connectivity/Ports
USB Ports
1(Side)
NFC Ports
LG 22LB454A 22 inch LED HD-Ready - Smart TV Features
Other Smart Features
Joystick
LG 22LB454A 22 inch LED HD-Ready - Remote Features
Touch Controls Present
LG 22LB454A 22 inch LED HD-Ready - Power Supply
Voltage Requirement
100 - 240 V
Frequency Requirement
50 - 60 Hz
43%
Buy Now
45%
Buy Now
Apple MacBook Pro 2020 A2338 (Apple M1 Chip 13.3 Inch)- Refurbished
42%
17%