LG 22LB480A 22 inch LED Full HD
4
Avtar Singh
View All
Mobile
54947
https://s3n.cashify.in/cashify/product/img/xhdpi/54947.png
/lg-22lb480a-22-inch-led-full-hd-smart-tv-price-in-india
LG
22 Inch
Full HD
3GP, Asf, AVI, FLV, MKV, MP4, TS, VOB, WEBM, WMV
100 - 240 V
50 - 60 Hz
Fluctuation protection
Model
22LB480A 22 inch LED Full HD TV
Box Contents
Television, Conventional Remote, Battery for Remote, User Manual, Warranty Card.
LG 22LB480A 22 inch LED Full HD - Display
Display Resolution
Full HD
Ultra Slim TV
LG 22LB480A 22 inch LED Full HD - Physical Design
Weight Without Stand
3.2 Kg
Weight With Stand
3.4 Kg
Dimensions With Stand(WxHxD)
609.9 x 360.8 x 54.6 mm
Dimensions Without Stand(WxHxD)
609.9 x 317.7 x 54.6 mm
Black
LG 22LB480A 22 inch LED Full HD - Video Features
Video Signals
HDMI
Upscaling
LG 22LB480A 22 inch LED Full HD - Audio Features
Output Per Speaker
10 W
Total Speaker Output
20 W
Speaker Frequency Range
50 - 60 Hz
LG 22LB480A 22 inch LED Full HD - Connectivity/Ports
USB Ports
1 Port
HDMI Ports
1(Side), 1(Rear)
NFC Ports
LG 22LB480A 22 inch LED Full HD - Smart TV Features
Other Smart Features
Fluctuation protection
LG 22LB480A 22 inch LED Full HD - Remote Features
Touch Controls Present
LG 22LB480A 22 inch LED Full HD - Power Supply
Voltage Requirement
100 - 240 V
Frequency Requirement
50 - 60 Hz
Power Consmption Standby
0.3 W
43%
Buy Now
45%
Buy Now
Apple MacBook Pro 2020 A2338 (Apple M1 Chip 13.3 Inch)- Refurbished
42%
17%